|
|
|
|
 |
genyanya
2005-09-07 12:49:36
|
148
|
mi van? Milyen némasági garancia van hozzá?
kipróbálnám, a hangjától függetlenül. |
|
 |
white.pearl
2005-09-07 12:26:14
|
143
|
| Nem azért zörög, mert akkora hely van, hanem mert ez egy olyan üreges golyó, mint a ping-pong labda, és minegyik golyóban van egy valamivel kisebb , elég nehéz fémgolyó. |
|
A hozzászólás:
 |
tomas69
2005-09-07 12:22:43
|
141
|
Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.
Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?
Azért ott normál esetben nincsen akkora hely... |
|
Előzmény:
 |
genyanya
2005-09-07 12:20:54
|
140
|
| nézd, én nagyjából annyit tudok ezekről a golyókról, amennyit ebben a topicban olvastam a tapasztalatokról. Vannak itt olyanok is, nem csak ilyen állítólagok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|