Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2005-09-07 12:49:36 148

mi van? Milyen némasági garancia van hozzá?

 

kipróbálnám, a hangjától függetlenül.

white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 12:26:14 143
Nem azért zörög, mert akkora hely van, hanem mert ez egy olyan üreges golyó, mint a ping-pong labda, és minegyik golyóban van egy valamivel kisebb , elég nehéz fémgolyó.
A hozzászólás:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 12:22:43 141

Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.

Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?

Azért ott normál esetben nincsen akkora hely...

Előzmény:
genyanya Creative Commons License 2005-09-07 12:20:54 140
nézd, én nagyjából annyit tudok ezekről a golyókról, amennyit ebben a topicban olvastam a tapasztalatokról. Vannak itt olyanok is, nem csak ilyen állítólagok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!