Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 12:22:43 141

Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.

Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?

Azért ott normál esetben nincsen akkora hely...

A hozzászólás:
genyanya Creative Commons License 2005-09-07 12:20:54 140
nézd, én nagyjából annyit tudok ezekről a golyókról, amennyit ebben a topicban olvastam a tapasztalatokról. Vannak itt olyanok is, nem csak ilyen állítólagok.
Előzmény:
gondok Creative Commons License 2005-09-07 12:12:43 138
Szeretném, ha túljutnánk ezen az "állitólag", meg "valaki biztosan" című találgatáson, erre képes vagyok egyedül is.
Gondolom, hogy sokkal többen használják, mint ahányan vállalják, pedig tán még hasznosabb is, mint a vibrátor. Csak az már jobban bevonult a köztudatba.

Én inkább élménybeszámolókra lennék kíváncsi, ki miért, mire használja, vagy miért nem!

A zörgős fajta egyébként ilyesztően hangos tud lenne, minimum busz vagy metró kell, hogy elnyomja a hangját - de persze ezt sem tudom, csak gondolom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!