|
|
|
|
 |
tomas69
2005-09-07 12:22:43
|
141
|
Szerintem eléggé túl ragozott dolog ez a némaság.
Te kipróbálnád ha nem lenne ilyen némasági garancia hozzá?
Azért ott normál esetben nincsen akkora hely... |
|
A hozzászólás:
 |
genyanya
2005-09-07 12:20:54
|
140
|
| nézd, én nagyjából annyit tudok ezekről a golyókról, amennyit ebben a topicban olvastam a tapasztalatokról. Vannak itt olyanok is, nem csak ilyen állítólagok. |
|
Előzmény:
 |
gondok
2005-09-07 12:12:43
|
138
|
Szeretném, ha túljutnánk ezen az "állitólag", meg "valaki biztosan" című találgatáson, erre képes vagyok egyedül is. Gondolom, hogy sokkal többen használják, mint ahányan vállalják, pedig tán még hasznosabb is, mint a vibrátor. Csak az már jobban bevonult a köztudatba.
Én inkább élménybeszámolókra lennék kíváncsi, ki miért, mire használja, vagy miért nem!
A zörgős fajta egyébként ilyesztően hangos tud lenne, minimum busz vagy metró kell, hogy elnyomja a hangját - de persze ezt sem tudom, csak gondolom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|