Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2005-09-07 12:20:54 140
nézd, én nagyjából annyit tudok ezekről a golyókról, amennyit ebben a topicban olvastam a tapasztalatokról. Vannak itt olyanok is, nem csak ilyen állítólagok.
TTAMAS Creative Commons License 2005-09-07 12:16:53 139
A barátnőmnekl van, de nem rajong érte. Kívül csak teljes csendben hallatszik, normál háttérzaj mellett nem.
A hozzászólás:
gondok Creative Commons License 2005-09-07 12:12:43 138
Szeretném, ha túljutnánk ezen az "állitólag", meg "valaki biztosan" című találgatáson, erre képes vagyok egyedül is.
Gondolom, hogy sokkal többen használják, mint ahányan vállalják, pedig tán még hasznosabb is, mint a vibrátor. Csak az már jobban bevonult a köztudatba.

Én inkább élménybeszámolókra lennék kíváncsi, ki miért, mire használja, vagy miért nem!

A zörgős fajta egyébként ilyesztően hangos tud lenne, minimum busz vagy metró kell, hogy elnyomja a hangját - de persze ezt sem tudom, csak gondolom.
Előzmény:
genyanya Creative Commons License 2005-09-07 11:47:53 136
én sem használtam, de azért vannak jópáran, akik igen. És állítólag lehet kívül is hallani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!