|
|
|
|
 |
white.pearl
2005-09-07 12:24:00
|
142
|
| Az már mindegy hogyan húzod ki, az a lényeg, hogy bent legyen. Perszesz az is egy lehetséges gyakorlat, hogy megpróbálod kihúzni, és meg kell tartani. De mivel ezek nehéz golyók, éppen elég gravitációval szemben is megtartani őket. De továbbra is tartom, hogy inkább terápiás céllal használom, semmint élvezetből. Arra vannak jobb dolgok ;-) Nem kotyog, nem zörög, nem hideg. Bár szintén csak 2 golyója van. (Bár az én gésagolyómon 3 különböző méretű van.) |
|
A hozzászólás:
 |
tomas69
2005-09-07 11:48:21
|
137
|
Jól van na!
Fantáziálni csak lehet?
Mivel sajnos ilyen nővel még nem találkoztam, csak filmen láttam.
Gondolom akkor a legizgatóbb,ha összeszorítod az izmot és úgy húzod ki? |
|
Előzmény:
 |
white.pearl
2005-09-07 11:33:22
|
135
|
| Kis kíváncsi. Vannak ezzel így egy páran;-) De ez csak kiváltságosoknak jár. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|