Keresés

Részletes keresés

white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 12:24:00 142
Az már mindegy hogyan húzod ki, az a lényeg, hogy bent legyen. Perszesz az is egy lehetséges gyakorlat, hogy megpróbálod kihúzni, és meg kell tartani. De mivel ezek nehéz golyók, éppen elég gravitációval szemben is megtartani őket. De továbbra is tartom, hogy inkább terápiás céllal használom, semmint élvezetből. Arra vannak jobb dolgok ;-) Nem kotyog, nem zörög, nem hideg. Bár szintén csak 2 golyója van. (Bár az én gésagolyómon 3 különböző méretű van.)
A hozzászólás:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 11:48:21 137

Jól van na!

Fantáziálni csak lehet?

Mivel sajnos ilyen nővel még nem találkoztam, csak filmen láttam.

Gondolom akkor a legizgatóbb,ha összeszorítod az izmot és úgy húzod ki?

Előzmény:
white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 11:33:22 135
Kis kíváncsi. Vannak ezzel így egy páran;-) De ez csak kiváltságosoknak jár.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!