|
|
|
|
 |
gondok
2005-09-07 12:12:43
|
138
|
Szeretném, ha túljutnánk ezen az "állitólag", meg "valaki biztosan" című találgatáson, erre képes vagyok egyedül is. Gondolom, hogy sokkal többen használják, mint ahányan vállalják, pedig tán még hasznosabb is, mint a vibrátor. Csak az már jobban bevonult a köztudatba.
Én inkább élménybeszámolókra lennék kíváncsi, ki miért, mire használja, vagy miért nem!
A zörgős fajta egyébként ilyesztően hangos tud lenne, minimum busz vagy metró kell, hogy elnyomja a hangját - de persze ezt sem tudom, csak gondolom. |
|
A hozzászólás:
 |
genyanya
2005-09-07 11:47:53
|
136
|
| én sem használtam, de azért vannak jópáran, akik igen. És állítólag lehet kívül is hallani. |
|
Előzmény:
 |
tomas69
2005-09-07 10:07:01
|
130
|
| Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|