Keresés

Részletes keresés

gondok Creative Commons License 2005-09-07 12:12:43 138
Szeretném, ha túljutnánk ezen az "állitólag", meg "valaki biztosan" című találgatáson, erre képes vagyok egyedül is.
Gondolom, hogy sokkal többen használják, mint ahányan vállalják, pedig tán még hasznosabb is, mint a vibrátor. Csak az már jobban bevonult a köztudatba.

Én inkább élménybeszámolókra lennék kíváncsi, ki miért, mire használja, vagy miért nem!

A zörgős fajta egyébként ilyesztően hangos tud lenne, minimum busz vagy metró kell, hogy elnyomja a hangját - de persze ezt sem tudom, csak gondolom.
A hozzászólás:
genyanya Creative Commons License 2005-09-07 11:47:53 136
én sem használtam, de azért vannak jópáran, akik igen. És állítólag lehet kívül is hallani.
Előzmény:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 10:07:01 130
Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!