|
|
|
|
 |
white.pearl
2005-09-07 11:22:47
|
133
|
| A maszti egy teljesen más témakör. Arra más kütyüm van. Meg a 2 ügyes kis kezem;-) |
|
A hozzászólás:
 |
tomas69
2005-09-07 11:15:00
|
132
|
Azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk utcán, munkahelyen, stb. csak ettől el lehet élvezni. De ahogy mondod, biztosan klassz érzés. no meg az a tudat, hogy csak Te tudod, hogy benned van!
De gondolom, ha masztizni kezdel, akkor "segít"...? |
|
Előzmény:
 |
white.pearl
2005-09-07 11:09:09
|
131
|
Nekem van, annyira nem hangos. Inkább érezhető, mint hangos. Meg azért sosem vagyunk néma csendben, elnyomja a külvilág zaja.
Megjegyzem annyira nagy élvezetet nekem nem okoz. Inkább csak érdekes érzés. Pedig már tornáztam is benne, hogy jobban mozogjanak a golyócskák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|