Keresés

Részletes keresés

white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 11:22:47 133
A maszti egy teljesen más témakör. Arra más  kütyüm van. Meg a 2 ügyes kis kezem;-)
A hozzászólás:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 11:15:00 132

Azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk utcán, munkahelyen, stb. csak ettől el lehet élvezni. De ahogy mondod, biztosan klassz érzés. no meg az a tudat, hogy csak Te tudod, hogy benned van!

De gondolom, ha masztizni kezdel, akkor "segít"...?

Előzmény:
white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 11:09:09 131

Nekem van, annyira nem hangos. Inkább érezhető, mint hangos. Meg azért sosem vagyunk néma csendben, elnyomja a külvilág zaja.

Megjegyzem annyira nagy élvezetet nekem nem okoz. Inkább csak érdekes érzés. Pedig már tornáztam is benne, hogy jobban mozogjanak a golyócskák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!