Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 11:15:00 132

Azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk utcán, munkahelyen, stb. csak ettől el lehet élvezni. De ahogy mondod, biztosan klassz érzés. no meg az a tudat, hogy csak Te tudod, hogy benned van!

De gondolom, ha masztizni kezdel, akkor "segít"...?

A hozzászólás:
white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 11:09:09 131

Nekem van, annyira nem hangos. Inkább érezhető, mint hangos. Meg azért sosem vagyunk néma csendben, elnyomja a külvilág zaja.

Megjegyzem annyira nagy élvezetet nekem nem okoz. Inkább csak érdekes érzés. Pedig már tornáztam is benne, hogy jobban mozogjanak a golyócskák.

Előzmény:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 10:07:01 130
Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!