|
|
|
|
 |
nyman
2005-09-07 16:30:21
|
3
|
Nezz be ide is: HDSnet kábeltévés internet tapasztalatok
A 6 kerben laktam majdnem ket evet, de abban a hazban pont nem volt, igy nem tudtam ezt. Az egyik haveromnak ilyen van, de sokszor szakadozik. |
|
A hozzászólás:
 |
Dundy
2005-09-07 10:38:37
|
2
|
Köszi Nyman, jónak tűnik!
Lényeg, hogy nem szeretnék telefon előfizetést is fizetni. Az ADSL-hez pedig kötelező, hogy legyen egy aktív vezetékes telefonszámod a helyszínen... ezért mondtam, hogy a kábelnetes dolgok érdekelnének elsősorban.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|