Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2005-09-07 16:30:21 3

Nezz be ide is: HDSnet kábeltévés internet tapasztalatok

 

A 6 kerben laktam majdnem ket evet, de abban a hazban pont nem volt, igy nem tudtam ezt. Az egyik haveromnak ilyen van, de sokszor szakadozik.

A hozzászólás:
Dundy Creative Commons License 2005-09-07 10:38:37 2

Köszi Nyman, jónak tűnik!

 

Lényeg, hogy nem szeretnék telefon előfizetést is fizetni. Az ADSL-hez pedig kötelező, hogy legyen egy aktív vezetékes telefonszámod a helyszínen... ezért mondtam, hogy a kábelnetes dolgok érdekelnének elsősorban.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!