Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2005-09-07 11:47:53 136
én sem használtam, de azért vannak jópáran, akik igen. És állítólag lehet kívül is hallani.
white.pearl Creative Commons License 2005-09-07 11:09:09 131

Nekem van, annyira nem hangos. Inkább érezhető, mint hangos. Meg azért sosem vagyunk néma csendben, elnyomja a külvilág zaja.

Megjegyzem annyira nagy élvezetet nekem nem okoz. Inkább csak érdekes érzés. Pedig már tornáztam is benne, hogy jobban mozogjanak a golyócskák.

A hozzászólás:
tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 10:07:01 130
Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne.
Előzmény:
genyanya Creative Commons License 2005-09-07 10:03:33 129
Köszi, én beérném a rezgéssel is, némán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!