|
|
|
|
 |
tomas69
2005-09-07 10:07:01
|
130
|
| Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
genyanya
2005-09-07 10:03:33
|
129
|
| Köszi, én beérném a rezgéssel is, némán. |
|
Előzmény:
 |
cimborina
2005-07-27 19:32:37
|
125
|
Gondolom olyan golyó kellene, mint a mobiltelefonokon a néma üzemmód.
Ha akarom rezeg, ha akarom muzsikál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|