Keresés

Részletes keresés

tomas69 Creative Commons License 2005-09-07 10:07:01 130
Hát nem tudom, én még nem találkoztam olyan nővel, aki ezt használta volna. Vagy csak nem vallják be? Szerintem egyáltalán nem csaphat olyan zajt ott belül, ami kint hallható lenne.
A hozzászólás:
genyanya Creative Commons License 2005-09-07 10:03:33 129
Köszi, én beérném a rezgéssel is, némán.
Előzmény:
cimborina Creative Commons License 2005-07-27 19:32:37 125

Gondolom olyan golyó kellene, mint a mobiltelefonokon a néma üzemmód.

Ha akarom rezeg, ha akarom muzsikál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!