|
|
|
|
 |
Irgumburgumfityfirity
2005-09-07 06:02:02
|
5
|
Hát ezt mondom én is.
Magyaran az Ingyenes Hotmail "postafiok" melle "nem jar" POP eleres.
egyetlen egy sem engedi? |
|
 |
Etus
2005-09-07 05:48:56
|
4
|
Szerintem igazad van. |
|
A hozzászólás:
 |
Tralfamador
2005-09-07 03:58:30
|
3
|
Igazabol nem-e lehetseges-e ;) hogy egyszeruen azert nem lehet hotmail-es account-ot "egyeb" levelezo progival hasznalni, mert a Hotmail POP account-jai fizetos vendegeknek vannak fenntartva? Magyaran az Ingyenes Hotmail "postafiok" melle "nem jar" POP eleres.
"Access to POP e-mail accounts from Hotmail is a subscription-only service, and is not available to free Hotmail accounts." |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|