Keresés

Részletes keresés

Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2005-09-07 06:02:02 5

Hát ezt mondom én is.

Magyaran az Ingyenes Hotmail "postafiok" melle "nem jar" POP eleres.

 

egyetlen egy sem engedi?

Etus Creative Commons License 2005-09-07 05:48:56 4

Szerintem igazad van.

A hozzászólás:
Tralfamador Creative Commons License 2005-09-07 03:58:30 3
Igazabol nem-e lehetseges-e ;) hogy egyszeruen azert nem lehet hotmail-es account-ot "egyeb" levelezo progival hasznalni, mert a Hotmail POP account-jai fizetos vendegeknek vannak fenntartva?
Magyaran az Ingyenes Hotmail "postafiok" melle "nem jar" POP eleres.

"Access to POP e-mail accounts from Hotmail is a subscription-only service, and is not available to free Hotmail accounts."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!