Keresés

Részletes keresés

Etus Creative Commons License 2005-09-07 03:08:55 2

Én most próbálom a The Bat-ot de nem akar müködni a hotmaillel  és  nem a levrendszerben van a hiba, mert másik fiókot elfogadott és jó. Nem olyan "csicsás" mint az incredimail az igaz és tök egyszerü valami.

ETUS

chupili Creative Commons License 2005-09-07 02:04:55 1

Hali!

Sajnos egy cipöben járunk. Régóta keresem erre a választ  mert nekem a legtöbb címem hotmail. 

Locadia Creative Commons License 2005-09-07 01:43:13 0

0  ötletem van.  Remélem, hogy kapsz választ kérdésedre okosabbaktól.

A hozzászólás:
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2005-09-07 01:40:48 -
Gondolom, hogy másoknak is problémát jelent egy jó levelezö rendszer találása amit elfogadja a hotmailt.  Nekem nem sikerúlt találni egyet sem.  Akik régen nyitották az INCREDIMAIL vagy OUTLOOK EXPRESS-t és hotmailes emailcímúk van azok tudják vígan használni de az újak sajnos nem.  Több topikban is kérdeztem de sajnos nem kaptam erre a problémára megfelelö megoldást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!