|
|
|
|
 |
Etus
2005-09-07 03:08:55
|
2
|
Én most próbálom a The Bat-ot de nem akar müködni a hotmaillel és nem a levrendszerben van a hiba, mert másik fiókot elfogadott és jó. Nem olyan "csicsás" mint az incredimail az igaz és tök egyszerü valami.
ETUS |
|
 |
chupili
2005-09-07 02:04:55
|
1
|
Hali!
Sajnos egy cipöben járunk. Régóta keresem erre a választ mert nekem a legtöbb címem hotmail. |
|
 |
Locadia
2005-09-07 01:43:13
|
0
|
0 ötletem van. Remélem, hogy kapsz választ kérdésedre okosabbaktól. |
|
A hozzászólás:
 |
Irgumburgumfityfirity
2005-09-07 01:40:48
|
-
|
| Gondolom, hogy másoknak is problémát jelent egy jó levelezö rendszer találása amit elfogadja a hotmailt. Nekem nem sikerúlt találni egyet sem. Akik régen nyitották az INCREDIMAIL vagy OUTLOOK EXPRESS-t és hotmailes emailcímúk van azok tudják vígan használni de az újak sajnos nem. Több topikban is kérdeztem de sajnos nem kaptam erre a problémára megfelelö megoldást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|