Keresés

Részletes keresés

Atrox Creative Commons License 2005-10-03 22:27:16 30
Azt akarod mondani, hogy titokban repkednek még vele?
A hozzászólás:
Sp1 Creative Commons License 2005-09-06 01:41:07 29
Én nem temetném a Concorde-ot. Júliusban Párizsban a CDG-on nagy nyüzsgést láttam egy Condorde körül...volt ott mindenféle kiszolgáló jármû. Ebbôl ítélve nem is olyan biztos az, hogy egyáltalán nem repül...pénz beszél, kutya ugat...
Előzmény:
szpsz911 Creative Commons License 2005-09-05 21:27:41 28

Az tagadhatatlan, hogy a 737 és a Concorde a repült órák, utaskilométerek szempontjából nem is összehasonlítási alap. Tudjuk mindnyájan, hogy kb olyan az arány, mint a Magyarországon eladott Suzuki és Lamnorghini autók példányszáma között. Ugyanakkor számomra érthetetlen, hogy egyszer lezuhan egy Concorde, és a világ bizalmatlanságot szavaz neki, mennie kell. Pedig nem is a Concorde gép miatt történt, hanem egy szarul felszerelt fém bizb..., ami leesett egy másik gépről, az okozta. Ráadásul tudtommal ezt a gyenge pontot kijavították rajtuk. A 737-est csak azért hoztam fel, mert sok lepotyogott belőlük, mégsem mondja senki, hogy megbízhatatlan típus.

 Én a magam részéről nagyon sajnálom, hogy nincs többé a Concorde, mert gyerekkori rajongásom tágya volt annak idején, és egy vágy, hogy egyszer utazzak rajta. Hát erről sajnos lemaradok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!