Keresés

Részletes keresés

szpsz911 Creative Commons License 2005-09-05 21:27:41 28

Az tagadhatatlan, hogy a 737 és a Concorde a repült órák, utaskilométerek szempontjából nem is összehasonlítási alap. Tudjuk mindnyájan, hogy kb olyan az arány, mint a Magyarországon eladott Suzuki és Lamnorghini autók példányszáma között. Ugyanakkor számomra érthetetlen, hogy egyszer lezuhan egy Concorde, és a világ bizalmatlanságot szavaz neki, mennie kell. Pedig nem is a Concorde gép miatt történt, hanem egy szarul felszerelt fém bizb..., ami leesett egy másik gépről, az okozta. Ráadásul tudtommal ezt a gyenge pontot kijavították rajtuk. A 737-est csak azért hoztam fel, mert sok lepotyogott belőlük, mégsem mondja senki, hogy megbízhatatlan típus.

 Én a magam részéről nagyon sajnálom, hogy nincs többé a Concorde, mert gyerekkori rajongásom tágya volt annak idején, és egy vágy, hogy egyszer utazzak rajta. Hát erről sajnos lemaradok.

A hozzászólás:
wilard Creative Commons License 2005-09-05 20:30:06 27
Mihez képest kedves olvtárs?
Hány B737-es van és hány Concorde? Mennyit repültek a B737-esek és mennyit a Concorde gépek?
Előzmény:
szpsz911 Creative Commons License 2005-09-05 19:33:55 26
A Boeing 737 sok példánya zuhant már le, mégsem vonták ki őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!