|
|
|
|
 |
partics
2005-09-05 15:23:27
|
414
|
Igen, tudom, hogy kint nem fogják átvészelni a telet. Átteleltetni is nehéz őket, mert elég nehezen teljesíthető feltételei vannak a tartásuknak: jó nagy kifutó, fűtött helység, éjszakai zaj, zavaró szag, folyamatos etetés stb, erre egy átlagos lakás nem alkalmas. Még nem láttam, hogy születtek volna most kicsik, de az egyik nagy sün eltűnt egy ideje, szóval lehet, hogy hamarosan lesznek apróságok. Talán addig találunk nekik helyet.
Persze még az sem biztos, hogy vemhes a nagy, nem tudtam ezt megállapítani. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-09-05 06:14:27
|
413
|
| Nemigen fognak megmaradni, max. védett, fűtött helyen. :-( Sajnos mi lakótelepiek vagyunk. |
|
Előzmény:
 |
partics
2005-08-29 21:49:35
|
412
|
| A kertünkbe járó sünök egyike mostanában feltűnően meghízott, és nehézkesen mozog. Korábban csak estefelé jöttek, akkor tettem ki a kaját nekik, de ő pár napja délutánonként is megjelenik enni. Lehet, hogy vemhes? A nyár végi alomnak nem túl jók a túlélési esélyei télen, úgyhogy lehet, hogy át kell majd telelteni pár kis sünit. De nálunk nincs megfelelő hely erre. Tavaly ősszel is elhelyeztünk két 20-25 dkg-s kölköt, de oda most nem vihetünk sünit. Ha tényleg születnek kicsik, akkor esetleg valaki vállaná majd őket tavaszig? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|