Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
61antana Creative Commons License 2005-09-04 19:30:53 50
Én tuti a Canon 100mm 2.8 macrot választanám. :)))
Előzmény:
Josevagyok Creative Commons License 2005-07-01 15:28:54 46
Hali! Én kezdőként szeretném megkérdezni a tapasztaltabbakat (hoppá, ez egész jó szó :-), hogy mi a véleményük a következőről. A 100-as macro 470$, egy 50-es fix + Kenko közgyűrűk (12,20,36) 240$. Melyikre gyűjtsek? (350D-m van.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!