|
|
|
|
 |
Greenie
2005-09-04 21:13:56
|
11
|
Nem ismerem a Sonyt, ezért nem foglalnék állást. Én nagyon meg vagyok elégedve vele (sok segítséget kaptam Lionxtől.). Hibátlan készülék.
Szerintem.
Én Pioneer fan vagyok, csak azt veszek, persze ha gyártja.
Nem csinálsz rossz vásárt. |
|
A hozzászólás:
 |
zinzid
2005-09-04 16:26:35
|
10
|
Sziasztok,
asztali HDD-s DVD felvelot szeretnek vasarolni, es ket tipus kozott dilemmazok.
Az egyik a topik cimadoja (Pioneer DVR 530H), a masik a Sony DRD-HX710.
Gyozzetek meg, hogy a Pioneer-t vegyem 10 ezerrel dragabban (marmint a Sonynal).
Egyebkent erre hajlok en is...
Koszi,
Zoli |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|