Keresés

Részletes keresés

Greenie Creative Commons License 2005-09-04 21:13:56 11

Nem ismerem a Sonyt, ezért nem foglalnék állást. Én nagyon meg vagyok elégedve vele (sok segítséget kaptam Lionxtől.). Hibátlan készülék.

Szerintem.

 

Én Pioneer fan vagyok, csak azt veszek, persze ha gyártja.

Nem csinálsz rossz vásárt.

A hozzászólás:
zinzid Creative Commons License 2005-09-04 16:26:35 10

Sziasztok,

 

asztali HDD-s DVD felvelot szeretnek vasarolni, es ket tipus kozott dilemmazok.

Az egyik a topik cimadoja (Pioneer DVR 530H), a masik a Sony DRD-HX710.

 

Gyozzetek meg, hogy a Pioneer-t vegyem 10 ezerrel dragabban (marmint a Sonynal). 

Egyebkent erre hajlok en is...

 

Koszi,

 

Zoli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!