Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-09-05 13:38:55 15
szuper vagy
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-09-02 20:45:47 14

Adok 300/4-et is.

 

Az mossa mint állat.

Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2005-09-01 16:34:19 8
ami pl koncertfotózásnál zavart a 4 körüli cuccokkal (50-100mm fókusz körül), az az, hogy nem tudtam a hátteret eléggé szétmosni, és mindenféle dolog (állvány, miki stb) belógott, sőt felismerhető volt. Nézőpontot meg nem lehet nagyon megválogatni ilyenkor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!