Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-09-02 20:43:16 13

http://www.stacken.kth.se/~maxz/defocuscontrol/

 

Amúgy meg itt van valami tesztféle.

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-09-02 20:42:28 12

Na tessék odaadom, oszt ki se próbálod.

 

:))))

 

Ha kell, hétfőn este elvihetem önvégzősre.

Én most megint elmék kicsit, úgyse visszem.

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-09-02 17:20:57 11
igen, de amennyi az az obi, annyiból szereztem be a teljes nyikoiny cuccost sacckábé...

volt már a kezemben, de nem értem rá vele vacakolni, de az ötlet jó
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-09-01 23:18:04 10
ismered spejblit?
jó csávó és olyannya van nekije, hogy az csak. ha szépen kéred, lenyűgöz vele és eldobod az összes rövid telédet... :)))
beállítod az élesség síkját (ótófókussza is van amúgy de manuálban jobb) és a MÉLYSÉGÉLETLENSÉGET változtathatod előre-hátra. eztet ismered?

remélem bogarat tettem a füledbe. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!