|
|
|
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-09-02 20:42:28
|
12
|
Na tessék odaadom, oszt ki se próbálod.
:))))
Ha kell, hétfőn este elvihetem önvégzősre.
Én most megint elmék kicsit, úgyse visszem. |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2005-09-02 17:20:57
|
11
|
igen, de amennyi az az obi, annyiból szereztem be a teljes nyikoiny cuccost sacckábé...
volt már a kezemben, de nem értem rá vele vacakolni, de az ötlet jó |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-09-01 23:18:04
|
10
|
ismered spejblit? jó csávó és olyannya van nekije, hogy az csak. ha szépen kéred, lenyűgöz vele és eldobod az összes rövid telédet... :))) beállítod az élesség síkját (ótófókussza is van amúgy de manuálban jobb) és a MÉLYSÉGÉLETLENSÉGET változtathatod előre-hátra. eztet ismered?
remélem bogarat tettem a füledbe. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|