Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-09-02 20:45:47 14

Adok 300/4-et is.

 

Az mossa mint állat.

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-09-01 16:34:19 8
ami pl koncertfotózásnál zavart a 4 körüli cuccokkal (50-100mm fókusz körül), az az, hogy nem tudtam a hátteret eléggé szétmosni, és mindenféle dolog (állvány, miki stb) belógott, sőt felismerhető volt. Nézőpontot meg nem lehet nagyon megválogatni ilyenkor.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-31 22:19:33 4
te is utálod a mélységélességen kívüli részletek életlen+éles eccerre hatását? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!