Keresés

Részletes keresés

optikus Creative Commons License 2005-08-31 22:25:58 7
Biztos ami biztos csak kalgonnal fotozok ;)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-31 22:22:42 5
cserélünk? egy brd mikroprofesszoros mosógépre a ddr mosóobidat... :)
Előzmény:
optikus Creative Commons License 2005-08-31 22:19:31 3

Van egy M42-es Sonnar 300/f2.8-om, na az ugy mos, hogy nem kifejezes (eleg kicsinke az elesseg sikja, es mindezt manualban...)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!