|
|
|
|
 |
Abrash
2005-09-01 16:34:19
|
8
|
| ami pl koncertfotózásnál zavart a 4 körüli cuccokkal (50-100mm fókusz körül), az az, hogy nem tudtam a hátteret eléggé szétmosni, és mindenféle dolog (állvány, miki stb) belógott, sőt felismerhető volt. Nézőpontot meg nem lehet nagyon megválogatni ilyenkor. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-08-31 22:19:33
|
4
|
| te is utálod a mélységélességen kívüli részletek életlen+éles eccerre hatását? :) |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2005-08-31 21:57:42
|
2
|
| ez esetben ezt szeretjük :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|