|
|
|
|
 |
Abrash
2005-08-31 21:57:42
|
2
|
| ez esetben ezt szeretjük :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-08-31 21:53:28
|
0
|
nem 0 a kérdésed... :)
(ordít az életlenség) |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2005-08-31 21:50:44
|
-
|
Beköszöntő... sokan NFre esküsznek mások közt a a minimál DOF nyújtotta lehetőségek miatt. Játsszunk ilyesmit kisfimes méretben... pusztujjanak az f4-5,6 zoomok :-)
Van friss elejtésű rozzantas 85/1.4-em (még sajna gépen nem volt), meg egy korrekt 50/1.2 (mind AIS). És postán egy 105/1.8 :-) meg 35/1.4 :-))
Ez utóbbit sajna csak egy fókuszhibás vázon használtam, ezért a képek hibásak - de valami álomszerűek...
Elvi kérdés: vajon feltöltött képről sejtető, hogy NF vagy pl 50/1.2? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|