Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-08-31 21:57:42 2
ez esetben ezt szeretjük :-)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-31 21:53:28 0

nem 0 a kérdésed... :)

(ordít az életlenség)
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2005-08-31 21:50:44 -
Beköszöntő... sokan NFre esküsznek mások közt a a minimál DOF nyújtotta lehetőségek miatt.
Játsszunk ilyesmit kisfimes méretben... pusztujjanak az f4-5,6 zoomok :-)

Van friss elejtésű rozzantas 85/1.4-em (még sajna gépen nem volt), meg egy korrekt 50/1.2 (mind AIS). És postán egy 105/1.8 :-) meg 35/1.4 :-))

Ez utóbbit sajna csak egy fókuszhibás vázon használtam, ezért a képek hibásak - de valami álomszerűek...

Elvi kérdés: vajon feltöltött képről sejtető, hogy NF vagy pl 50/1.2?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!