|
|
|
|
 |
lakos
2005-09-01 14:46:55
|
14
|
Panelt azt biztos, hogy nem érinti.
(Bár szerintem nem ártana. Majd, valamikor...) |
|
 |
liliana01
2005-09-01 14:05:02
|
11
|
A www.rev8 honlapján megtalálod a projekt térképét utcára és házszámokra lebontva. Kiírja a program, hogy felújítás vagy új építés (lebontás ) van tervezve.
Ha a házszámodat nem találod, akkor valszeg egyik sem, marad minden úgy ahogyan most van.
Egyébként nem hiszem, hogy a paneleket lebontanák, azok azért komforttal ellátott lakások. A nagyon öreg,szoba-konyhás, WC a folyósó végén jellegű házakat bontják , amiket már nem érdemes felújítani . Persze elég sok a vegyes épület, utcafronton pár normális lakás, udvaron az említett sötét lyuk lakások. ilyenkor az egész házat bontják. |
|
 |
Cs_
2005-08-30 15:35:40
|
9
|
http://www.nol.hu/cikk/352259/
itt olvashattok arról, hogy mit, hol, mikor. Egy kicsit kezdem elveszteni a fonalat. Én még a Corvin Rt. egyik régi tulajdonosonál találkoztam elöszőr a tervvel. Akkor még úgy volt, hogy tavaj év vége felé kezdődik. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-08-30 15:00:51
|
8
|
Sziasztok!
A Tömö utcai panel házakat érinit a szanálás veszélye? Nem szeretnék költözni, alig két éve vettem a lakást.
Zsolti |
|
Előzmény:
 |
Waratah
2005-08-28 18:54:04
|
7
|
Én is oda készülök költözni, mármint egy saroknyira a projekten kívül, újépítésű, és erősen reménykedem, hogy a projekt szigorúan vett területén kívülre is hatással lesz a rendezett környezet.
Azt a kis nyüzsit meg kibírjuk:). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|