Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-09-05 06:14:27 413
Nemigen fognak megmaradni, max. védett, fűtött helyen. :-( Sajnos mi lakótelepiek vagyunk.
A hozzászólás:
partics Creative Commons License 2005-08-29 21:49:35 412
A kertünkbe járó sünök egyike mostanában feltűnően meghízott, és nehézkesen mozog. Korábban csak estefelé jöttek, akkor tettem ki a kaját nekik, de ő pár napja délutánonként is megjelenik enni. Lehet, hogy vemhes? A nyár végi alomnak nem túl jók a túlélési esélyei télen, úgyhogy lehet, hogy át kell majd telelteni pár kis sünit. De nálunk nincs megfelelő hely erre. Tavaly ősszel is elhelyeztünk két 20-25 dkg-s kölköt, de oda most nem vihetünk sünit. Ha tényleg születnek kicsik, akkor esetleg valaki vállaná majd őket tavaszig?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!