Keresés

Részletes keresés

www.arvai.hu Creative Commons License 2005-08-31 22:45:52 15
Profi képfeldolgozáshoz a LaCie electron22blueIV az igazi. No meg a Barco monitorok, ha van valakinek közel egy milkója rá.
A hozzászólás:
a rudi Creative Commons License 2005-08-29 21:20:39 14
Átültem egy LaCIE CRT-től egy új Fujitsu-Siemens monitorhoz. Borzalmas...
Az otthoni Xeroxnak szebb képe van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!