Keresés

Részletes keresés

mr_ricsi Creative Commons License 2005-08-28 14:45:35 13
Minden leírt dologra alkalmas, de nálad a kérdés az, hogy a jelenlegi CRT-dnél alkalmasabb-e.

Szerintem csak a nagyobb képméret szól a TFT mellett. Meg a teljesen sík képernyő.
Ha a jelenlegi monitorodat hosszabb távon nem tudod elviselni, mert pl. fáj a szemed, akkor az is.

Viszont mindenképpen az javaslom, hogy személyesen is próbáld ki a monitort, nehogy pl. a színei csalódást okozzanak a gyakorlati használat során.
A hozzászólás:
djadji Creative Commons License 2005-08-27 08:53:01 12

Ha már szóbakerült inkább a Playboynal lennék....

de egyébként 3D objektumszerkesztés animáció és képek készítése, renderelés, stb...

Szval ilyen reklám cuccok.

Mellesleg a monitor 12 ms os. AZ jó? mert bvan már 8, sőt 4 ms-ok is...

 

De ugyanakkor játszok is vele. pl CSt. Erre alkalmasak az ilyen monitorok?

Előzmény:
mr_ricsi Creative Commons License 2005-08-26 13:48:33 11
"Munkára kell elsősorban"
Mi ez a munka konkrétan? (ugyebár nem mindegy, hogy "excel&wörd", vagy a Playboynak vagy a tördelőszerkesztője...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!