|
|
|
|
 |
-Kirikou-
2005-08-30 11:02:22
|
140
|
| Én tavaly kezdtem náluk, most májusban volt vége. Véleményem nagyon pozitív az egész társulatról. Az "alapok" elsajátításánál is rengeteg újat lehet tanulni náluk, és nem is csak száraz tudást kapsz a pénzedért, hanem inkább egy "fotósszemléletet", ez inkább amit ők taninítanak (pontosabban Török György fotógráfus). PErsze vannak meghívott előadók is, akkik több órát is taratanak, de ez minden évben változik, hogy kik azok. Nálunk Martin Szipál bácsi, és Szalontai Ábel volt akik rendkívül élvezetes, és hasznósitható előadásokat tartottak, értékelték a képeinket, stb. Hétköznap (kedden) vannak az elméleti órák, hétvégén pedig a gyakorlat, ami állt több műtermi gyakorlatból , kültéri modelfotóból, épületfotóból, vidéken is, PS gyakorlat, stb. Töltsd le a weboldalukról a tanfolyam leírását, ott biztos benne van, hogy a mostani tanfolyamba, mik lesznek. www.carts.hu vagy ha ott még nincs még fent akkor az indexen volt egy cikk, ha jól emlékszem. Ha van kérdésed írj nyugodtan. |
|
A hozzászólás:
 |
pixis
2005-08-26 09:41:32
|
139
|
| Van tapasztalata valakinek a Chromogenic Arts Kft. digitális- és nagyformátumú fotósulijáról? A tananyag mekkora részét teszik ki az alapok? Nincs kedvem 125 ezret fizetni hogy az alapokról hallgassak elméleti előadást. Inkább fogások és a gyakorlat érdekel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|