Keresés

Részletes keresés

r_bendegúz Creative Commons License 2005-08-24 18:10:17 226

esj1978,

- alaprajz

- ablak, ajtó, vízkiállás, egyéb lényeges kötöttségek elhelyezkedése, mérete

- kedvelt stílusod (fotó egy neked tetszõ konyháról)

- falszín, burkolatok anyaga, színe

- milyen bútor lesz a szobában?

- szokott-e vendégjárás lenni (mekkora társaság)?

- ha nincs sem zárt felsõ szekrény, sem polc (azon nagyobb rendet kell tartani), akkor minden ételkészítéskor sokat kell rámolni. Részben elõszedni az alsó szekrényben rejtõzködõ holmikat, részben meg – fõzés, mosogatás után – rögvest eltüntetni a csatateret.

r_b.

A hozzászólás:
esj1978 Creative Commons License 2005-08-24 09:31:03 225

Hali!

 

Akkor hasonlo cipoben jarunk :) , nalam is berendezesre var egy tök üres konyha , kb. 6,5 nm. A tervezesnek abban a fazisaban tartok, hogy minden este rajzolok egy tervet, amin aztan gondolkodom fel napot, es aztan elvetem es elolrol kezdem az egeszet... Jo moka.

 

Tulajdonkeppen eredetileg arra a kerdesre kerestem a valaszt, hogy hogy lehetne

egy 270 cm-s fal menten megvalositani egy olyan konyhat, ami

kenyelmes,

korszeru,

szeretetremelto es szep,

es ahol (ha lehet) nincsnek felso szekrenyek (mert az egesz a nappali sarkaban van, es szerintem nem lenne szep),

es (ha lehet) nincsenek sarokelemek sem (mert utalom),

ugyanakkor van hely meg egy kesobb megvasarolando 45-os mosogatogepnek is...

:)

Aztan be kellett latnom, hogy ez nagyjabol lehetetlen. De ha valakinek megis lenne valami jo otlete...

 

Üdv,

esj

Előzmény:
mephysto Creative Commons License 2005-08-15 16:43:09 224
UP!

Ahoy! Nálam aktuális lenne a dolog, teljesen üres konyha (4.6 nm), amit jól ki kell használjak, ezért beépíthető elemeket szeretnék. Hol érdemes nézelődni?
Úgy láttam, hogy pl elemeket szettben olcsóbban lehet venni.

Szett alat értendő esetemben:

- elektromos kárámialapos főző lap
- elektromos sütő
- elszívó

...és hát ezeket még be is kell építettnem valamibe.

Esetleg egy kis anyagi előnnyel járó tipp, hely, információja van valakinek? :)

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!