Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-19 12:07:21 50

Nagyon köszönöm az együtt érzést és, hogy vígasztalni próbálsz !

Nagyon nehéz most....de tudom, hogy ő már jó helyen van...

Előzmény:
benőbéka Creative Commons License 2005-08-19 08:30:46 49

Kedves macskaclub!

Együttérzek veled és borzasztóan szomorú vagyok Kele halála miatt :(((

Biztos vagyok benne, hogy ti minden tőletek telhetőt megtettetek érte, megadtátok neki az esélyt a gyógyulásra, könnyítettetek a szenvedésein és élete legnehezebb szakaszában biztonságot nyújtottatok neki.

Gondolj arra, hogy biztosan érezte a segítő szándékot, és bár nagyon nehéz ezt elfogadni, a legjobbat tettétek az ő érdekében.

Elismerésem, amiért felvállaltátok őt és ezt a nehéz döntést!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!