Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gombocz Creative Commons License 2005-08-18 15:51:37 11
Oopss... Minden esetre hasznosak ezek a fórumos témák... addig eljutottam, h csak olyan építkezésbe szállok be, ami már legalább szerkezetkészen áll. Nézegetek tovább, de a IX kerületen kívül:-)
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2005-08-13 13:06:47 10
Nem titok, topic is szól róla.:-) Az Orczy térnél a Csobánc/Szeszgyár u.-ben húzódó (kívülről vöröstéglás, egyébként tiszta vasbeton) házról, azóta épült mellé egy félkör meg abba egy köralakú. Egyébként az iszonyatos áthallás űzött el, mert szeretném normálisan, emberhez méltóan élni az életemet, és nem kívánok a máséban sem résztvenni. Ilyen magas igényeim vannak.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!