Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mechand Creative Commons License 2005-08-18 15:21:32 167

hát nem tudom. a nikon leírásában benne van: csak cirk polár, lineáris nem jó!

de ki kell próbálni és kész. vagy rákérdezni a 350D fórumban.

Előzmény:
rgranc Creative Commons License 2005-08-18 14:41:31 166
A legjobb megoldás természetesen kipróbálni egyiket és másikat is, csinálni néhány tesztképet, visszanézni, választani.

Olvastam, nem saját tapasztalat: lineáris teljesen megfelel a DSLR-ek többségének, nem a fókusszal, max. a fényméréssel lehet gond.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!