|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Egy Kockasfulu
2005-08-18 10:57:42
|
163
|
Javasolnám, hogy az alábbi kérdésre gyorsan válaszoljon valaki, mert pont ugyanilyen géphez, pont ugyanilyen obihoz szeretnék szintén polárt venni, de gőzöm sincs, hogy melyiket (cirkuláris vs. lineáris), mert szintén nem találtam megfelelő infót :-(
Tehát válaszoljon valaki gyorsan :-)
|
|
Előzmény:
 |
Entwined
2005-08-16 16:42:04
|
162
|
azt hallottam, hogy cirkuláris polár szűrő nem jó a digitális gépekhez, máshol azt olvastam, hogy a lineáris nem jó az autofókuszhoz... akkor mit vegyek egy digitális géphez, ah AutoFókuszt szeretném használni? :o vagy ez ördögi kör? :( (Canon EOS 350D, 18-55 EF-S)
más: tudtok valami oldalt, ahol külömböző színszűrőkkel készített tesztképek vannak, hogy lássam, hogy mire képesek a szűrők (felesleges pénzkidobás elkerülésére) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|