Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lacika24 Creative Commons License 2005-08-17 21:35:35 118
Szia!

Ha jol ertem, akkor a kerdes az, hogy mit csinaljunk az ures lakasokkal.
A kerdes hasonlo ahhoz, hogy mit csinaljunk a szomszed autojaval, mert ritkan hasznalja es 2 is van neki es masnak is jo lenne.

Az erdemi(bb) valasz: rengetegen akartak megdazdagodni lakasok epitesebol. Nincs ennyi lakasra fizetokepes kereslet. Az nem mukodik, hogy az allam megveszi ezeket (az emberek adoforintjaibol) es valamilyen modon juttat az embereknek, mert akkor ismet erositjuk a "gondoskodo allam" utopisztikus idealjat. Ne halat adj az embereknek, hanem tanitsd meg oket halat fogni. Nincsen ingyen ebed.
Az epito ceg szepen lassan el fogja ezeket adni, de ha nem az sem baj.
A ceg egy kockazati toketarsasag. Ne sajnaljuk oket.
En orulok neki, hogy sok a lakas, mert vegre keresleti piac alakul ki.

Laci
Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-16 15:23:38 81

Nem vitázom a történelemtanáraitokkal. Én megéltem egy időszakot, és most élem a változtatást. Átéltem ezt is, azt is.

De ez a topic most nem erről szól.

Kérdésem: TI MIT CSINÁLNÁTOK AZ ÜRES LAKÁSOKKAL?

Ötleteket írjatok a hasznosításra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!