Keresés

Részletes keresés

Greenie Creative Commons License 2005-08-17 17:48:06 5

Írtam nekik is(Basys) mivel nem náluk vettem nem adtak.

 

Akitől vettem megígérte az 520-t csak nem tudom, hogy használható-e.

 

Szerinted az AV Planet fog küldeni, úgy hogy nem náluk vásároltam?

 

Milyen a gép? Meg vagy vele elégedve?

A hozzászólás:
Lion X Creative Commons License 2005-08-17 17:02:26 4

Nem tudom, hogy más hogy vele, de mindenesetre érdekes a Basys hozzáállása. Mondom ezt azért, mert én az 530-asomat márkaboltban vettem még a megjelenéskor 155ezerért, és ugyan kaptam magyar nyelvű leírást, de nem eredetit, hanem egy eléggé silányul összefűzött harmadrangú fénymásolatot. Azért egy ilyen értékes cucchoz igazán járna egy normális leírás nem?

Viszont elektronikus formában én sem találtam sehol, hiába kerestem. De ha jól emléxem a vásárlás előtt az AV Planetnél érdeklődtem és mintha nekik lenne az 520-ashoz CD-n magyar nyelvű leírásuk. Meg kellene próbálni. A  Panasonic kamerámat náluk vettem és a srác pillanat alatt rátette a leírást a pen-drive-omra.

Előzmény:
Greenie Creative Commons License 2005-08-15 18:37:29 3
Nem az.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!