Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-17 13:52:29 99

Úgy látom,messze nem vagyunk egy szinten.

 

Ezt jól látod! ;-)

Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-17 01:02:17 98

Úgy látom,messze nem vagyunk egy szinten. Én pedig buta embereknek, ha igénylik segíteni szoktam, de nem vitázni velük.

Én feltettem egy komoly kérdést, sajnálom, hogy ebben a topikban kevés elfogadható válasz születetett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!