|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-08-17 00:50:45
|
96
|
Huhh...:-DDD Ilyen szinten demagóg, az érzelmektől már-már hisztérikusan túlfűtött hozzászólást rég olvastam...
Ne hagyd abba, ez már jobb mint a kabaréban...:-DD |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-08-16 20:40:09
|
94
|
Ez itt az én hazám. Ne akard tőlem elrekvirálni. Örülj neki, hogy van internetvonalad, most kiírhatod magadból a baromságaidat.
De remélem, még az sem saját, csak egy internetkávézóban /4oo.- Ft/óra/ pötyögtetsz.
Nem tudom, hogy csak gúnyolódtál, vagy valóban nagyon rossz körülmények között él a rokonod/öcséd. Mert, ha igen és nem segítesz rajta, mert Te is szegény vagy, akkor a hozzáállásod nem normális.
Ha pedíg nem vagy szegény,azért beszélsz így, akkor pedíg egy érzéketlen gazember vagy, ha nem segítesz rajta.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|