Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-17 00:50:45 96

Huhh...:-DDD Ilyen szinten demagóg, az érzelmektől már-már hisztérikusan túlfűtött hozzászólást rég olvastam...

Ne hagyd abba, ez már jobb mint a kabaréban...:-DD

Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-16 20:40:09 94

Ez itt az én hazám. Ne akard tőlem elrekvirálni. Örülj neki, hogy van internetvonalad, most kiírhatod magadból a baromságaidat.

De remélem, még az sem saját, csak egy internetkávézóban /4oo.- Ft/óra/ pötyögtetsz.

Nem tudom, hogy csak gúnyolódtál, vagy valóban nagyon rossz körülmények között él a rokonod/öcséd. Mert, ha igen és nem segítesz rajta, mert  Te is szegény vagy, akkor a hozzáállásod nem normális.

Ha pedíg nem vagy szegény,azért beszélsz így, akkor pedíg egy érzéketlen gazember vagy, ha nem segítesz rajta.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!