Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2005-08-16 20:33:29 149
Én használtam ilyet Cokin szűrőtartóban. Fóliaszűrő. Ez olcsóbb volt, ezzel kezdtem. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy a nem teljes zárás miatt nem jutott a képre fals fény. Nekem ez csak próba volt, aztán vettem menetest.
Előzmény:
XDave Creative Commons License 2005-08-16 13:01:33 148
Találkozott már valaki nem rácsavarós, hanem "elétartom" tipusus IR filterrel? Azt mondják az jobb, meg egyszerűbbek kezelhető, stb... Vélemény...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!