Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-08-16 16:32:21 88
Megvan: Az eladatlan lakásokat a vállakozó 2 (ebben nem vagyok biztos de max 5) év után köteles kiadni bekerülési ár/240 áron (magyarul 20 év alatt jönne vissza a pénze). A bekerülési árat számlákkal kell biztonyítani. :-) Ha ennek nem tesz eleget akkor megy rá az ingatlanra ugyanez az összeg jelzálog formájában évente terhelve. 50 % elérésénél végrehajtás.
Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-08-16 16:06:18 84
Az üres lakásokkal nem kell csinálni semmit. Majd ha megunja a vállalkozó akkor elkezdi csökkenteni az árát és ha eléri a megfelelő szintet sittysutty eladja. Lehet, hogy bekerülési áron, lehet, hogy egy kicsit alatta. Lesz egy kis vesztesége na bumm. Az árcsökkentéssel olyanok is lakáshoz jutnak akiket eddig a magas ár gátolt. Vagy felvásárolja egy vállakozó olcsón (mondjuk egy 50 lakásos társasházban felajánlja, hogy megveszi a 10 eladatlan lakást bekerülési ár-10% -os diszkont áron) és olcsón kiadja őket. Megint csak a kis jövedelmüek járnának jól. Vagy akár maga az építkezési vállakozó is kiadhatja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!