Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-08-16 16:15:24 86

Azért sír a vállakozó, mert betervezi a 100% hasznot és azt hitelek vagy saját tőke felhasználásából el is költi még a bevétel realizálása előtt. Magyarul elkezdi felhúzni a következő házat, mielőtt biztos lenne benne, hogy egyáltalán lesz-e rá pénze. Amikor aztán csak 70% haszon jön be, akkor ő azt 30% veszteségként éli meg és sír, hogy nem megy az üzlet valamint szorgosan nem fizet az alvállalkozóknak, csúszik a határidőkkel, nem csinálja meg a garanciális javításokat. Végső esetben kimenti a pénzt a cégből, felszámolást indít maga ellen, alapít egy új céget és tiszta lappal újraindul. Nekem mostanában minden álmom, hogy az építőiparnak írjak szoftvert. Vörös homlokpántot teszek majd fel amire az lesz ráírva japánul, hogy BOSSZÚ!

Előzmény:
Catman Creative Commons License 2005-08-16 15:28:00 82

Nyugodj meg, tudni fogjak az erintettek, mit csinaljanak. Legfeljebb 100% haszon helyett csak 70%-ot kaszalnak. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!