Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-16 15:36:25 83
Ez a borzalmas ebben a piacgazdaságban. Nem igények vannak és azokat valaki meglátja és kielégíti, hanem termelnek, építenek termesztenek vmit, aztán állandóan megy a rinya hogy mit csináljanak vele.

Valahol azt olvastam, hogy manapság valakit fogyasztásra ösztönözni a második legnagyobb bűn a gyilkosság után.
1 fertőben élünk.
Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-16 15:23:38 81

Nem vitázom a történelemtanáraitokkal. Én megéltem egy időszakot, és most élem a változtatást. Átéltem ezt is, azt is.

De ez a topic most nem erről szól.

Kérdésem: TI MIT CSINÁLNÁTOK AZ ÜRES LAKÁSOKKAL?

Ötleteket írjatok a hasznosításra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!