Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-16 15:20:04 80
És nem egyszerűbb lett volna a bérleti díjat, távfűtést emelni?
Rögtön mindjárt eladni?
De most a különféle segítő programok keretében ugyanúgy az állam állja a cehhet a felújításokra.
Előzmény:
kentaura Creative Commons License 2005-08-16 15:11:41 77
Mert nem volt pénz a fenntartásukra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!