Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-16 15:15:21 79
Miért bántanák őket? Mindenki milliárdos szeretne lenni, és a példaképét nem köpködi le az ember.
Viszont csóró, hajléktalan státuszra kevesen pályáznak, ezért azok rugdosása össznépi gyönyör.
Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-16 14:55:48 73

Én nem akartam ezt a rendszerváltást, de megcsinálták a fejem fölött.

Sokan vannak még így, csak éppen a nagy demokráciában nem merik kimondani.

Nem lenne nekem sem bajom a demokráciával, ha ez valóban az lenne. De sajnos a gazdaság felvirágoztatása, a lelkek megjavítása helyett káoszt hozott és az emberi kapcsolatokból kihozta mindazt a rosszat, ami valaha elképzelni sem tudtunk.

Olyan anyagiassá vált a világ, hogy a pénzimádat közben elfelejtettek sokan emberek maradni.

Amikor azt mondjátok,hogy a szerencsétlen,csórók ne a Ti zsebetekre akarjanak fedélhez jutni, nem jut eszetekbe??? hogy a milliárdosok máris a Ti zsebetekre

gazdagodtak meg. Őket nem bántjátok, ők az etalon?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!