|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-08-16 15:15:21
|
79
|
Miért bántanák őket? Mindenki milliárdos szeretne lenni, és a példaképét nem köpködi le az ember. Viszont csóró, hajléktalan státuszra kevesen pályáznak, ezért azok rugdosása össznépi gyönyör. |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-08-16 14:55:48
|
73
|
Én nem akartam ezt a rendszerváltást, de megcsinálták a fejem fölött.
Sokan vannak még így, csak éppen a nagy demokráciában nem merik kimondani.
Nem lenne nekem sem bajom a demokráciával, ha ez valóban az lenne. De sajnos a gazdaság felvirágoztatása, a lelkek megjavítása helyett káoszt hozott és az emberi kapcsolatokból kihozta mindazt a rosszat, ami valaha elképzelni sem tudtunk.
Olyan anyagiassá vált a világ, hogy a pénzimádat közben elfelejtettek sokan emberek maradni.
Amikor azt mondjátok,hogy a szerencsétlen,csórók ne a Ti zsebetekre akarjanak fedélhez jutni, nem jut eszetekbe??? hogy a milliárdosok máris a Ti zsebetekre
gazdagodtak meg. Őket nem bántjátok, ők az etalon? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|