|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Catman
2005-08-16 15:02:50
|
75
|
| Ugyan a rendszervaltaskor meg eleg fiatal voltam, igy errol erdemben nem tudok nyilatkozni, de vajon nem azert kovetkezett-e be, mert az elozo rendszer nem mukodott olyan formaban? Egyebkent ki mondta, hogy a milliardosokat nem bantjuk (kit takar a tobbes szam?), de itt most a hajlektalanokrol volt szo. Es szerintem senki nem azon problemazik, hogy vannak, akik segelyt kapnak (mert sokan raszorulnak), de az szerintem mindenkit joggal bosszant, ha valaki egesz eleteben az "ingyen" segelyekbol akar megelni... |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-08-16 14:55:48
|
73
|
Én nem akartam ezt a rendszerváltást, de megcsinálták a fejem fölött.
Sokan vannak még így, csak éppen a nagy demokráciában nem merik kimondani.
Nem lenne nekem sem bajom a demokráciával, ha ez valóban az lenne. De sajnos a gazdaság felvirágoztatása, a lelkek megjavítása helyett káoszt hozott és az emberi kapcsolatokból kihozta mindazt a rosszat, ami valaha elképzelni sem tudtunk.
Olyan anyagiassá vált a világ, hogy a pénzimádat közben elfelejtettek sokan emberek maradni.
Amikor azt mondjátok,hogy a szerencsétlen,csórók ne a Ti zsebetekre akarjanak fedélhez jutni, nem jut eszetekbe??? hogy a milliárdosok máris a Ti zsebetekre
gazdagodtak meg. Őket nem bántjátok, ők az etalon? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|