Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2005-08-16 14:01:37 63
Ez egy utópia! Ez az ötlet már a cocializmus idején meghalt! A vége úgyis az lenne, hogy ugyan olyan lepukkant házak maradnának, mint amiket megörököltünk. A felújítás meg ismét csak közpénzekből történne.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-16 13:55:41 60
Te meg azt nem érted, hogy ez nem tulajdon lenne hanem bérlakás?
A tulajdonos az állam lenne. Csak jobban ki kellene dolgozni a konstrukciót.
Pl elvárni, hogy a lakás állapotát szinten tartsa a bérlő, pl fest mázol, vízvezetétek javít(tat), vagyis karbantart, akkor méltányosabb díjat állapítanak meg, ha ezt nem akarja, akkor mgasabbat. És az előző esetben joga lenne a tulajnak olykor ellenőrizni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!