Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-16 13:21:24 55

És mit mondanál annak a kb. többtízezer fiatal családnak, akik iszonyat nehézségek árán 20-25éves hitelekbe verték magukat, hogy legyen végre egy kis lakásuk? Ilyen nincs!!! Ha nekik szarrá kell dolgozni magukat azért a lakásért, akkor más se kapja meg ingyen, mert ez kimeríti a társadalmi igazságtalanság fogalmát. A hajléktalanok helyzetét nem úgy kell megoldani, hogy ingyen kapnak olyan 20milliós lakásokat, amit mások csak komoly nehézségek árán képesek összeszenvedni maguknak.

Kapjanak helyette munkát, amire majd ők is alapozhatnak egy 20éves hitelt. Aztán aki ezzel a segítséggel tud és akar élni az kijön a híd alól, aki meg nem, azt ne az én adómból akard támogatni. 

Neked meg azt tanácsolom, hogy galamblelkűségedben próbálj néha gondolkodni is.

Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-16 12:43:39 53

Milyen más bőrére? Ott állnak az üres lakások és EMBEREK A HÍD ALATT!

De Te megoldhatod másként is. Találsz hozzá - ahogy olvasom - segítőket is.

Vágjátok el a torkát a szegényeknek, előbb - utóbb elfogynak.

Emberségből O.O.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!