|
|
|
|
 |
www.arvai.hu
2005-08-16 00:07:34
|
13
|
| Hm. Én meg nem nézem a dátumot, csak locsogok. |
|
A hozzászólás:
 |
www.arvai.hu
2005-08-16 00:06:24
|
12
|
Ez igen figyelemreméltó infó. Ha csak rajtam múlik, feltétlenül sort kerítek rá. Egyébként kedves közlésed itt erősen off. |
|
Előzmény:
 |
Titta Toten
2005-05-23 23:35:52
|
11
|
|
Sziasztok! Szeretném felhívni egy különlegességre a figyelmeteket. Lehet menni nézelődni és csodálkozni nagyokat!
"Rendhagyó és különleges fotókiállítás nyílt a hét végén
a Bocskai Galériában.
"A Lion szemével" címmel mutatja be S.Varga Ilona fotóművész
azokat a képeit, melyeket a zenészvilágban - rockkoncerteken
készített, s e kiállításon, mint rendhagyó koncertportrékat vonultat fel.
A közel száz kép kb. 12000 fotóból lett kiválogatva, s látható
június 2-ig.
Megtekinthető a Bocskai Galériában hétköznap 14-17 óráig
szombat-vasárnap 11-17 óráig.
XI. ker. Bocskai út 47-49. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|