|
|
|
|
 |
kuriózum
2005-08-18 23:43:47
|
290
|
Köszönöm!
Azt hittem, valami speckó cucc kell hozzá!
Lehet tisztítással eltávolítani réteget róla, ill. ha nem akkor mitől lett foltos nekem szerinted? |
|
A hozzászólás:
 |
Majdnem
2005-08-15 23:01:22
|
289
|
lehel - dörzsöl száraz szemüvegtisztító kendővel
a kendőnek mindig az egyik felét fogjuk, a másikkal tisztítunk, aztán gondosan hajtogatjuk |
|
Előzmény:
 |
kuriózum
2005-08-15 22:56:40
|
288
|
Sziasztok! Segítség kellene!
Vettem egy UV szűrőt. Kérdés: mivel, és hogyan lehet ezt tisztítani? Véletlenül ujjlenyomatos lett. Megpróbáltam hagyományos eszközzel, nem lett igazán jó, foltos lett. Mi a hivatalos tisztítási eljárás?
Köszi előre is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|