Keresés

Részletes keresés

Lion X Creative Commons License 2005-08-17 17:02:26 4

Nem tudom, hogy más hogy vele, de mindenesetre érdekes a Basys hozzáállása. Mondom ezt azért, mert én az 530-asomat márkaboltban vettem még a megjelenéskor 155ezerért, és ugyan kaptam magyar nyelvű leírást, de nem eredetit, hanem egy eléggé silányul összefűzött harmadrangú fénymásolatot. Azért egy ilyen értékes cucchoz igazán járna egy normális leírás nem?

Viszont elektronikus formában én sem találtam sehol, hiába kerestem. De ha jól emléxem a vásárlás előtt az AV Planetnél érdeklődtem és mintha nekik lenne az 520-ashoz CD-n magyar nyelvű leírásuk. Meg kellene próbálni. A  Panasonic kamerámat náluk vettem és a srác pillanat alatt rátette a leírást a pen-drive-omra.

A hozzászólás:
Greenie Creative Commons License 2005-08-15 18:37:29 3
Nem az.)
Előzmény:
Matt Creative Commons License 2005-08-15 18:32:36 1
tuti hogy lopott. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!