Keresés

Részletes keresés

Műhód Creative Commons License 2005-08-15 21:21:16 4
úgy tünik a Repülő Orvosok Klubja lazára vette a figurát...
A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2005-08-15 07:46:42 3
Lesz mit magyarázkodniuk.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-14 19:44:47 2
Ha láttad a mostani híradót akkor már többet lehet tudni, pl hogy azért repültek kötelékben mert gyakorlatlanok voltak, tudtak a rossz időről, de figyelmen kívül hagyták, meg ilyesmi.
De biztos ha megjönnek Mo-ra akkor majd alaposan kifaggatják őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!