|
|
|
|
 |
Műhód
2005-08-15 21:21:16
|
4
|
| úgy tünik a Repülő Orvosok Klubja lazára vette a figurát... |
|
A hozzászólás:
 |
rali
2005-08-15 07:46:42
|
3
|
| Lesz mit magyarázkodniuk. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-08-14 19:44:47
|
2
|
Ha láttad a mostani híradót akkor már többet lehet tudni, pl hogy azért repültek kötelékben mert gyakorlatlanok voltak, tudtak a rossz időről, de figyelmen kívül hagyták, meg ilyesmi. De biztos ha megjönnek Mo-ra akkor majd alaposan kifaggatják őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|